• image
  • image
Previous Next

KONKURS CZYTELNICZY

     Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla klas II i III organizowanym przez PSP w Wielkim Bukowcu. Tym razem konkurs dotyczył znajomości treści lektury Julii Duszyńskiej ,,Cudaczek Wyśmiewaczek". Konkurs jak zawsze odbywał się w formie turnieju. Konkurencje turnieju dotyczyły treści książki oraz sprawności fizycznej.

     Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Guz i Gaja Baranowska z klasy II oraz Aleksandra Landowska i Agata Szczygielska z klasy III. Nasi uczniowie najsłabiej wypadli w zadaniu sprawnościowym oraz rozwiązywaniu krzyżówki. Natomiast nieźle poradzili sobie z układaniem puzzli na czas, kolejnością zdarzeń i układaniem wyrazów (akrostych). Mimo, iż nasi uczniowie dzielnie walczyli ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

Piątek28LutyTydzień 9