• image
  • image
Previous Next

KLASYFIKACJA SEMESTRALNA 2017/2018

PODSUMOWANIE  I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu:

 

      Klasa "0"

Aleksandra Szczygielska

Aleksandra Rucińska

Oliwia Bakuła

Julianna Kielbratowska

 

      Klasa I

- za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:

Monika Bielińska

Klaudia Drozdowska

Justyn Niemczyk Piekarski

 

- za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie:

Oskar Ossowski

Leon Rajszczak

 

     Klasa II

- za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:

 Amelia Flisik

Gaja Baranowska

Oskar Guz

Karol Rambowski

 

 - za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie:

Maciej Mania

Paweł Murawski

 

     Klasa III

- za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:

Anna Wyczyńska

 Aleksandra Landowska

 

- za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie:

Igor Wylot

Agata Szczygielska

 

KLASY IV - VII

 

L.p.

 

Imię i nazwisko

Średnia ocen

z przedmiotów

 

Klasa

 

Zachowanie

1.

Agata Trepkowska

5,45

VI

wzorowe

2.

Nikola Kolaska

5,36

VI

wzorowe

3.

Nadia Trepkowska

5,27

IV

wzorowe

4.

Adam Mazurowski

5,09

IV

wzorowe

6.

Mateusz Prekop

Maja Doring

Magda Urban

Julia Murawska

5,0

5,0

5,0

5,0

IV

V

V

V

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

7.

Joanna Bielińska

Nicola Szczygielska

4,91

4,91

V

V

wzorowe

bardzo dobre

8.

Emilia Grabowska

Brajan Trepkowski

Adam Bednarek

Izabela Narloch

 4,82

4,82

4,82

4,82

VI

VI

IV

V

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

bardzo dobre

 

Średnie ocen z przedmiotów poszczególnych klas:

I miejsce       Klasa IV     4,03

II miejsce      Klasa V      4,00 

III miejsce     Klasa VI     3,98

IV miejsce     Klasa VII    3,24 

 

Frekwencja klas:

Kl. I              95  %

Kl. IV           94,87  %

Kl. III           93,58 %

Kl. V             93,55    %

Kl. VII          91,51  %

Kl. VI           91,5 %

Kl. II             91,2%

Kl. "0"           80%

 

Poniedziałek20MajTydzień 21