• image
  • image
Previous Next

POŻEGNANIE SZÓSTOKLASISTÓW

23 czerwca 2015r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy szóstej. W tym roku szkolnym uroczystość miała miejsce wyjątkowo w restauracji NATURA 2000 w Zelgoszczy u państwa Oelrich (rodziców jednego z uczniów klasy VI). O godz. 1700 uczniowie powitali zebranych gości.

Na początku uczniowie klasy VI zaprezentowali przedstawienie pt. "W podzięce za dar najpiękniejszy - za wiedzę i serce" oraz podziękowali  dyrektorowi, nauczycielom, pracownikom szkoły, wójtowi p.Sławomirowi Bielińskiemu, przewodniczącemu Rady Gminy p. Czesławowi Cichockiemu, kierownikowi SAPO p.Mirosławowi Döring, kierownikowi GOK-u p. Franciszkowi Lewickiemu, przewodniczącej Rady Rodziców p. Monice Urban. Szczególne podziękowania skierowali do swoich rodziców, których zapewnili, że uczynią wszystko, by nie zawieść ich oczekiwań.

Potem głos zabrał dyrektor szkoły p. Mieczysław Cichon, który podziękował rodzicom za współpracę ze szkołą i nagrodził uczniów wyróżniających się w nauce. Na część oficjalną składały się również przemówienia zaproszonych gości.

 

Po części oficjalnej zaproszono wszystkich na poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na wspólną zabawę.

Poniedziałek17StyczeńTydzień 3