• image
  • image
Previous Next

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

 

Gminny konkurs plastyczny

„Jak widzę Gminę Lubichowo”

 

 

Uczniowie klas I - VI  oraz wychowankowie oddziału przedszkolnego  naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie z okazji 25- lecia samorządności terytorialnej, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej lub fotograficznej  ukazującej walory turystyczne, historyczne lub przyrodnicze naszej gminy. 

 

     Uczestnicy nie podjęli się udziału w konkursie fotograficznym. Za to trzy uczennice: Daria Krzysztoń (kl. VI), Nicola Szczygielska (kl. II), Agata Szczygielska (oddział przedszkolny), których pasją jest malarstwo wykonały prace plastyczne, w których ukazały naszą gminę dawniej i dzisiaj.

 

     Organizatorem konkursu była Gmina Lubichowo. W konkursie wzięło udział 194 uczniów.  Nasze uczennice zdobyły wyróżnienia.

Poniedziałek17StyczeńTydzień 3