• image
  • image
Previous Next

TURNIEJ PIŁKARSKI

 

Dnia 10.06.2015r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Turnieju Piłkarskim o Puchar Wójta Gminy Skórcz organizowanym przez PSP w Wielkim Bukowcu.

W rywalizacji brały udział cztery drużyny: PSP Wielki Bukowiec, PSP Pączewo, PSP Mirotki, oraz PSP Zelgoszcz.

Turniej był profesjonalnie przygotowany. Wszystkie drużyny zostały oficjalnie przywitane przez Panią dyrektor Katarzynę Błaszak i po dokonaniu losowania kolejności rozgrywanych pojedynków, przystąpiono do gry systemem "każdy z każdym".

Pierwszy mecz nasi chłopcy zagrali z gospodarzem turnieju Wielkim Bukowcem. Początek był bardzo niepewny, ale z biegiem czasu było już coraz lepiej i po pięknej akcji całej drużyny prowadziliśmy 1:0. Strzelcem bramki został najmłodszy zawodnik całego turnieju Paweł Landowski! Gdyby to prowadzenie udało się utrzymać do końca... niestety, tracimy bramkę w ostatniej minucie i mecz kończy się 1:1.

Jak się później okazało to była nasza szansa na zajęcie trzeciego miejsca, ponieważ zarówno ekipa z Pączewa, jak i z Mirotek okazała się tego dnia za mocna.

Cała nasza reprezentacja walczyła bardzo dzielnie i choć była najmłodszą drużyną całego turnieju zaprezentowała się z dobrej strony. Dowodem na te słowa jest zdobycie ogromnego wyróżnienia przez naszego bramkarza Łukasza Szwedę, który otrzymał statuetkę dla NAJLEPSZEGO BRAMKARZA TURNIEJU!

Skład Naszej reprezentacji:

Szymon Radomski   klasa VI

Tomasz Kłos            klasa VI

Tobiasz Rompa        klasa VI

Łukasz Szweda        klasa VI

Dawid Przewoźny    klasa V

Kacper Lanzer          klasa V

Sylwester Kurowski  klasa IV

Igor Kozłowski         klasa IV

Paweł Landowski     klasa III

 

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce: PSP Mirotki

II miejsce: PSP Pączewo

III miejsce: PSP Wielki Bukowiec

IV miejsce: PSP Zelgoszcz

 

Wszystkim zawodnikom bardzo dziękuję za walkę i serce pozostawione na boisku (naprawdę miło było patrzeć jak gracie :)). Jestem pewny, że jak potrenujemy, to za rok będzie lepszy wynik ;).

 

Michał Pielak

 

 

Poniedziałek17StyczeńTydzień 3